Рівняни вимагають не проводити жодних заходів у День перемоги

Рівненські активісти та журналісти просять рівнян підтримати звернення до міського голови міста Володимира Хомка не проводити жодних заходів у День перемоги в обласному центрі.

"Є думка вимагати в Хомка заборони усіх заходів 9 травня. Читайте, пишіть зауваження. є ще година, потім за підписами. на 14.45 до міськвиконкому кличемо усіх ТРАДИЦІЙНО НЕ БАЙДУЖИХ))", - пишуть у соцмережах рівняни.

"Трагічні події, що відбулися в Одесі 2 травня є свідченням того, що провокатори та сепаратисти не зупиняться ні перед чим заради розколу України. Головною зброєю ворогів України є страх та паніка, які мають дестабілізувати ситуацію в країні та дискредитувати владу. Як показує досвід останніх місяців, найбільш вигідною площадкою для втілення провокацій є масові заходи, під час яких важко виявити та нейтралізувати окремих осіб, що вчиняють протиправні дії.

У зв’язку зі складною суспільно-політичною ситуацією в Україні, беручи до уваги заяви керівництва країни про можливість здійснення провокацій та терористичних актів на території України з метою дестабілізації ситуації та зриву передвиборчої кампанії, просимо заборонити проведення всіх публічних масових акцій на 9 травня 2014 року. Звертаємо Вашу увагу на те, що більшість міст України вже прийняли відповідні рішення заради забезпечення правопорядку та спокою", - йдеться у зверненні від імені представників громадськості Рівного до міського голови Володимира Хомка.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.