Рівненський район розвиватимуть за новою схемою

Аналіз системи наповнення бюджетів місцевих рад та шляхи збільшення доходів місцевих бюджетів 6 травня зібралися обговорити у Рівному голови більшості райрад Рівненщини разом з головою облради Михайлом Кирилловим, профільними спеціалістами та представниками громадськості.

Як зазначив Михайло Кириллов, представники громадськості разом з обласною радою обговорили стратегію розвитку територіальних громад Рівненщини.

- Сьогодні в Україні така ситуація, що ми знаходимося в стані війни. Проте не варто забувати, що є ще територіальні громади і їм потрібно функціонувати. З того часу, як відбулася зміна влади, часто говорять про децентралізацію влади. Напевне, не безпідставно, адже люди на місцях краще знають, що їм потрібно. Відповідно, нам зараз потрібно втілювати у життя стратегію розвитку Рівненщини. Для цього потрібно акумулювати всі ресурси, що є у нас. У цьому нам допомагали профільні спеціалісти і разом ми склали проект стратегії розвитку територіальних громад Рівненщини. Пілотним втілення цього проекту відбудеться у Рівненському районі, - сказав Михайло Кириллов.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.