Рівненський нардеп розповів про сценарії зриву виборів

Народний депутат від Рівненщини та екс-регіонал Юрій Благодир у Facebook розповів своє бачення можливості зриву виборів в Україні та їх важливості для долі країни:

- Вже скоро на нас очікують позачергові президентські вибори. Хочу наголосити, що вони для нас вкрай необхідні та важливі. Вибори 25 травня мають поставити крапку в тому перехідному періоді, в якому ми зараз опинилися: українська влада буде остаточно легітимізована; у нашої держави з’являється можливість продовжити європейську інтеграцію; ми уникаємо небезпечного сценарію повної втрати контролю над українськими територіями.

Такий розвиток подій для цілого ряду політичних гравців є вкрай невигідним. Тому, на жаль, зараз можу констатувати можливість їх зриву. Зараз розробляється та реалізується декілька варіантів зриву виборів:

1. Введення воєнного стану у всій країні і, таким чином, блокування виборчого процесу. Такий сценарій можливий через голосування у Верховній Раді. На жаль, можу підтвердити, що потенційно може бути зібрано 226 голосів за подібну законодавчу постанову. Провідну роль, в даному випадку, зіграє «п’ята колонна», яка зараз прямо обслуговує інтереси Кремля.

2. Пряма військова агресія і недопущення самого виборчого процесу. За такого сценарію блокується робота виборчих органів, як мінімум у Луганській та Донецькій областях. Тим самим, будь-які результати цих виборів отримають ярлик «нелегітимності».

3. Компрометування передвиборчої кампанії. Цей сценарій вже реалізується через останні заяви про зняття ряду кандидатур з передвиборчої гонки.

Підсумовуючи, хотів би наголосити, що всі ці загрози посилюються при потенційному проведенні другого туру. Тому, на моє глибоке переконання, 25 травня нам потрібно віднестися до першого туру президентських виборів, як до другого і зробити все, щоб Україна перейшла від виборів до реформ.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.