Річницю 13 армії рівненські військові відзначають на кордоні з Росією

5 травня військовослужбовці оперативного командування "Північ" відзначили 73 річницю створення 13 армії, на основі якої сформований 13 армійський корпус. Повідомили з прес-ценр управління ОК «Північ». 

В цей день до військових навідалися представники органів державної влади, місцевого самоврядування, Української Православної церкви, ветерани військової служби. Вшановуючи пам'ять загиблих захисників Вітчизни, віддали данину справжнім патріотам свого народу хвилиною мовчання.

За словами командувача військ оперативного командування "Північ" генерал-лейтенанта Ігоря Колесника, що особовий склад оперативного командування "Північ" гідно продовжує справу своїх попередників-ветеранів.

- Сьогодні, майже сім тисяч військовослужбовців підпорядкованих військових частин виконують визначені завдання на Східній Україні, - зауважив Ігор Колесник. - Я впевнений, що вони з честю виконають свій військовий обов’язок. 

Тим часом мешканці краю захоплюють героїзмом та жертовністю українських військових, які віддали своє життя за захист України. Адже серед віськових з Західного і Північного регіону є перші втрати в бояє на Донеччині. Своє життя за Україну поклали вертолітники та десантники. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.