В'їзди у Рівне охороняють від сепаратистів

Відсьогодні при в'їздах у Рівне встановлюють блок-пости. Таке рішення було прийнято у зв'язку з складною ситуацією в Україні з метою попередження в'їзду в Рівне сепаратистів.

Як повідомила Надія Юрчук з Рівненського міськвідділу міліції, блок-пости діятимуть на Луцькому кільці, при в'їзді в Рівне зі сторони Млинова, на Київській трасі в районі зоопарку, на вулиці Макарова при в'їзді у Рівне зі сторони Львову та на Житенському кільці.

- Наразі у місті діють три блок-пости. Зокрема, при в'їзді в Рівне зі сторони Луцьку, Млинова та Києва. На них цілодобово чергують працівники ДАІ, співробітники міськвідділу спільно з громадськими активістами. Вони перевірятимуть підозрілі автомобілі, а також ті, в яких перебуватиме більше шести осіб. Наближаючись до блок-постів, водії мають зменшити швидкість руху авто до 5 кілометрів на годину для того, щоб пройти перевірку. Такі заходи безпеки були введені у зв'язку з ситуацією в Україні, щоб попередити вїзд у місто осіб, які можуть дестабілізувати ситуації та сепаратистів. Діятимуть блок-пости, допоки буде така необхідність, - зазначила Надія Юрчук.

Такі ж блок-пости відсьогодні мають розміщуватися на території всієї області при в'їздах. Наразі їх встановлення триває. 

Коментарі

ссымся?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.