Рівненські "свободівці" наперед відхрестились від провокацій

Рівненська обласна організація ВО «Свобода» заявила, що не братиме участь у масових заходах 8 та 9 травня. Текст заяви:

«За наявною інформацією 8 та 9 травня, на території Рівненської області, можливе вчинення провокацій з боку прокремлівських сил із використанням символіки Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

Тому у зв’язку із напруженою суспільно-політичною ситуацією в країні, діяльністю проросійських терористичних та диверсійних груп на території Півдня та Сходу України, з метою недопущення подальшої ескалації конфлікту та подачі завідомо недостовірної інформації російськими ЗМІ,  Рівненська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» заявляє про відмову від участі у будь-яких масових заходах в період з 8 по 10 травня на території нашої области.

Ми закликаємо громадян, у разі виявлення, осіб, які можуть бути причетні до організації провокацій, зберігати спокій і негайно повідомляти про їх місцезнаходження органи правопорядку. Також звертаємося до правоохоронних органів із вимогою попереджати вчинення будь-яких провокацій та спроб дестабілізації суспільно-політичної ситуації на Рівненщині. Лише спільними та злагодженими діями ми зможемо протидіяти прокремлівським окупантам.» Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної організації ВО «Свобода»

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.