У Рівне запросять людей з міністерств поговорити про бурштин

Незабаром під керівництвом голови Рівненської ОДА Сергія Рибачка відбудеться колегія з питань проблем видобутку бурштину в області та лісових ресурсів. Запросять на неї і представників профільних міністерств.

Про це очільник облдержадміністрації повідомив під час круглого столу щодо питань видобутку бурштину 6 травня.

Попередньо колегія запланована на 15 травня.

За словами, Сергія Рибачка на захід запросять правоохоронців, керівників районів, де видобувають бурштин, прокурорів та народних депутатів від Рівненщини.

Нагадаємо, що на сьогодні 6 травня керівництво ОДА організувало проведення круглого столу за участю керівників правоохоронних органів, громадських діячів, профільних чиновників щодо питань видобутку бурштину.

- Сьогоднішня зустріч має наблизити нас до вирішення проблеми нелегального видобутку бурштину. Так, як це робиться нині - це мародерство та варварство. Ми повинні знайти рішення цієї проблеми, - наголосив один із ініціаторів заходу, депутат міськради Олександр Лащук.

На зустрічі також присутні рівненські науковці, які представлять свої розробки у галузі видобутку бурштину.

За результатами круглого столу її учасники мають виробити конкретні рекомендації та ухвалити відповідну резолюцію. Необхідні пропозиції потім направлять народним депутатам від Рівненщини. Останні мають винести це питання на розгляд Верховної Ради. Результатом такої роботи мають бути внесені у законодавство зміни, які стосуються видобутку бурштину.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.