Мер Рівного: «Будівництво на Пагорбі Слави – незаконне»

Як повідомляв раніше сайт «ВСЕ», миритися з таємничим будівництвом у парковій зоні на Пагорбі Слави активна громада Рівного не забажала. І 5 травня близько двохсот активістів різних громадських організацій та просто небайдужих рівнян зібралися на акцію громадського спротиву з приводу будівництва на Пагорбі. 

Долучилися до них і депутати Рівненської міської та обласної рад.  Відтак активісти частково знесли  паркан, адже, як виявилося, він поки що … нічийний. Принаймні, фірми-забудовника не знають ані представники міської ради, ні міліція, яка зараз саме встановлює хто і чому захопив паркову землю. 

У свою чергу міський голова Рівного Володимир Хомко ситуацію з будівництвом на Пагорбі Слави прокоментував наступним чином:

- Зараз звинувачують міську владу в тому, що вона не агресивно себе поводить по відношенню до цього будівництва. Але ж землю на це виділяли кілька років тому. А для чого це робили? Адже, якби не дали землі, то не було б і скандалу. Я переглянув всі документи, тут не можливо розірвати договір, бо у ньому зазначено, що оренду орендар сплачує під час будівництва. Та попри те, що вісім соток землі на тій території давали законно, то будівництво там відбувається зовсім незаконно. По-перше, без дозволу там захопили більшу територію, по-друге – без дозволу вирубали дерева і по-третє – почали будівельні роботи знову таки без дозволу. Але тут є ще один момент, зараз звинувачують міську владу, натомість, у неї функції контролю щодо будівництва у місті забрали. Все будівництво у Рівному контролює фірма «Обласний ДАБК». Ми ж звернулися у земельну інспекцію, екологічну інспекцію і обласна рада - у прокуратуру. А я не маю права припинити будівництво. Я за те, щоб у місті не велося незаконне будівництво, не захоплювалася земля і за те, щоб ці процеси контролювала громадськість. І те, що до вирішення питання щодо будівництва на Пагорбі Слави підключилася громадськість – прискорило процес, а так, можливо, я, як міський голова, судився з забудовником кілька років.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.