На Дубенщину приїдуть учні зі східних областей

Недавні події в Україні змусили українців по-новому подивитись на своїх сусідів, співвітчизників, побратимів. Тому зараз, як ніколи, необхідно об'єднатися, показати, що Україна була, є і буде єдиною країною. З цією метою відділ освіти Дубенської райдержадміністрації спільно з керівництвом району запросили учнів зі східних областей України на Дубенщину.

Відгукнулись на запрошення вихованці шкіл Томаківського району Дніпропетровської області.

Вже 11 травня ми зустрічатимемо делегацію учнів в рамках акції «Єдина Україна». Гостюватимуть на Дубенщині 20 школярів 5-10 класів і 3 дорослих. Відділ освіти склав цікаву програму, яка включає в себе знайомство з містом Дубно, краєзнавчі екскурсії Дубенським замком, Тараканівським фортом, відвідування Козацького редуту, що знаходиться між селами Плоска і Семидуби, проведення квесту «Козацькі забави». При можливості, на велике прохання гостей з Дніпропетровщини, організується екскурсійна поїздка до Львова. Усі гості будуть поселені в сім’ях у селі Івання Дубенського району. Гостюватимуть школярі до 14 травня. Про це  повідомляє прес-служба Дубенської районної ради.

Орієнтовна програма заходів:

11 травня 16.00-19.00 – знайомство з містом Дубно, екскурсія в замок князів Острозьких (м. Дубно, Державний історико-культурний заповідник)

12 травня 10.45 – екскурсія в Тараканівський форт (с. Тараканів, Дубенського району)

12 травня 13.00 – «Козацькі забави» (лісовий масив біля с. Тараканова, а при поганих погодніх умовах – Семидубський ліцей)

Час проведення орієнтовний.

Координатор Мельнікова Наталя Леонідівна конт. тел. 050-228-36-92

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.