У Рівненському пологовому будинку відкрили відділення денного стаціонару

Три місяці ремонту, 200 тисяч гривень та 40-ліжкомісць. Така статистика відкриття відділення денного стаціонару у Рівненському пологовому будинку. Ремонт відділення тривав майже 9 місяців.

Як повідомили у прес-службі Рівненської міської ради,  відділення   денного стаціонару облаштували у колишній стерилізаційній. Тут є оглядова, 20 ліжок, туалетна кімната та кімната для медперсоналу. Проте європейський присмак ремонту порушують старі радянські панцирні ліжка. Міський голова Рівного Володимир Хомко обіцяє дати грошей, щоб покласти рівненських жінок на нові.

Користуючись моментом лікарі попросили голову прикупити ще й апарат для стеження за дитиною під час вагітності.

Головний лікар пологового Сергій Сулімовський вважає, відкриття відділення денного стаціонару є вигідним не лише для жінок, які потребують лікування, але й для бюджету міста.

Лікар каже, завдяки тому, що область лідирує за рівнем народжуваності в країні щодня вони приймають до 20 пологів. Тому їх заклад потребує гідної підтримки зі сторони влади. Бо самі жінки вже традиційно і так підтримують медицину своїм материнством та добровільними внесками, від яких пологовому нині дуже важко відмовитися.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.