Вагітна рівнянка бореться за своє життя

Світлана і її чоловік Володимир Демедюки були щасливою заміжньої парою і чекали на народження дитини. Але в щасливе життя увірвалася біда ...

На другому УЗД лікарі побачили ущільнення в яєчниках , причому не малі - по 7 см. Спочатку відправили в Рівненську онкологічну лікарню. Запропонували операцію з видалення пухлин, але сім'я не хоче і не може ставити під загрозу життя дитини. Якої якості пухлини - дізнатися зараз неможливо, тому що при взятті соськоба пухлин на аналіз є великий ризик, що вони можуть тріснути.

Для кращої діагностики стану Свєти її направили в Київ , де вже їй поставили діагноз гострий лейкоз, але поки не з'ясували який саме. При перебуванні в Київській лікарні у Світлани виявили також пухлини в молочних залозах. Світлана зараз знаходиться в реанімації, а її рідні шукають клініку закордоном, де дівчина могла б продовжити лікування. 

Світлані всього 19 років. Кілька днів тому рідні отримали частину аналізів - стан у Свєти стабільний, але потрібно прокапувати тромбомасу для підтримання тромбоцитів та гемоглобіну, вартість однієї дози 3 600 грн. 

Відтак рідні Світлани просять всіх небайдужих при можливості допомогти фінансово на лікування та врятувати її життя і ще ненародженої дитини. На сьогодні зібрано 60 572 грн. та 11712 $.

Допомогти фінансово можна , перерахувавши кошти на карту :

ПриватБанк 4149 4978 0610 0881 (гривня )

Демедюк Володимир Іванович (чоловік) .

Призначення платежу: " Благодійна допомога на лікування" .

Детальніша інформація у групі "Вконтакті".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.