Рівненська прокуратура "наїхала" на чиновників за річку

Чиновники міської влади та державного контролю не вживають заходів до збереження водойм обласного центру.

Так вважають у прокуратурі Рівненської області.

Прокурорською перевіркою встановлено, що посадові особи Рівненської міської ради та Державної екологічної інспекції у області не виконують обов’язки, покладені на них екологічним законодавством в частині контролю за використанням і збереженням водних об’єктів.

Як повідомили з прес-служби прокуратури, внаслідок такої бездіяльності станом на сьогодні знаходяться в незадовільному екологічному стані та потребують очищення водойми м. Рівне, зокрема, річка Устя.

Органи прокуратури Рівненської області неодноразово звертали увагу фахівців Держекоінспекції в області та місцевої влади на необхідність вжиття заходів до покращання екологічного стану водойм, зокрема, виявлення та припинення несанкціонованих скидів у р. Устя та о. Басівкутське. Проте ці проблеми до цього часу залишаються не вирішеними.

Лише за прокурорського втручання у травні цього року Державною екологічною інспекцією у області відібрано проби із виявленого несанкціонованого витоку в р. Устя, зобов’язано міську раду встановити власника цієї мережі та припинити скид.

З метою усунення порушень вимог водного законодавства Рівненському міському голові та начальнику Державної екологічної інспекції у області внесено документи прокурорського реагування, які перебувають на розгляді.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.