Рівненський "call centre" обійдеться бюджету області у півмільйона гривень

Від 2012 року у Рівненській області діє обласний контактний центр, через який мешканці області можуть звернутись до органів державної влади.

Як повідомив директор Рівненського обласного контактного центру Микола Шустов, за перший квартал 2014 року у центр звернулись 1824 громадян.

Найчастіше звертаються громадяни щодо вирішення проблемам у комунальній сфері, а саме щодо опалення, подачі води, стану доріг, на другому місці соціальний захист – надання субсидій, матеріальної допомоги.

Також значна кількість громадян звертаються щодо забезпечення законності та правопорядку. Ці скарги направляються на розгляд територіальним та місцевим органам влади та контролюючим органам.

- Найбільше телефонують до контактного центру мешканці Рівного, Рівненського та Рокитнівського району. Найменше – Млинівський та Демидівський. Половина звернень громадян вирішуються, інша частина звенень залишаються без вирішення – це питання житла та земельних ділянок. Також найбільше жителі області нарікають на державних службовців, - зазначив Микола Шустов.

Відсьогодні на гарячу лінію Рівненської ОДА рівняни можуть повідомити про підозрілих осіб на території області і ці звернення негайно направлятимуть до правоохоронних органів. Також на "гарячу лінію" можуть зателефонувати біженці з інших міст щодо поселення у області.

На 2014 рік з обласного бюджету виділили 580 тисяч на утримання контактного центру, в якому працює 10 людей, та на забезпечення його роботи. Як повідомив директор контактного центру Микола Шустов, заробітна плата працівників становить 1200 гривень.

Депутати Рівненської облради хочуть переглянути доцільність витрачання коштів з обласного бюджету області, проте керівництво центру запевняє, наявність контактного центру спрощує зв'язок скаржника і забезпечує зворотній зв'язок із владою.

Номер безкоштовної "гарячої лінії" (080)0500078

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.