Рівненські правоохоронці поїхали на південний схід України

140 співробітників різних підрозділів УМВС України в Рівненській області від сержанта до підполковника на чолі з начальником штабу обласного управління міліції Борисом Мельничуком вирушили сьогодні на південний схід України. Всі вони добровольці, які нестимуть службу в Херсоні. Там рівненські правоохоронці забезпечуватимуть охорону громадського порядку. 

Як повідомив начальник управління громадської безпеки УМВС України в Рівненській області Олексій Лозян, сьогодні 140 співробітників обласного управління міліції вирушили у Херсон під керівництвом начальника штабу УМВС Борисом Мельничуком.

- Серед них співробітники різних підрозділів УМВС, серед яких 20 працівників Державної служби охорони, 20 співробітників ДАІ, працівники спецпідрозділу «Грифон», штабу УМВС, кадрового забезпечення та інші. Згідно наказу правоохоронці з Рівненщини нестимуть службу в Херсоні. Записувалися міліціонери на поїздку добровільно. Попередньо вони мають перебувати там до понеділка, 12 травня. Якщо ж буде потреба, то міліціонери залишаться у Херсоні, або в інших місцях, якщо будуть відповідні вказівки, довше. З собою правоохоронці мають усі необхідні амуніції, спецзасоби активної оборони та табельну вогнепальну зброю, - зазначив Олексій Лозян.

За його словами, поїхали рівненські правоохоронці на південний схід за кошти благодійників, які дали їм на дорогу та харчування 30 тисяч гривень. 

Самі ж міліціонери перед від’їздом були налаштовані по бойовому, адже, кажуть, що їдуть захищати свою батьківщину. 

Як розповів один із добровольців, старший інспектор з особливих доручень штабу УМВС України в Рівненській області, майор міліції Олександр Савченко, він був одним із перших, хто записався на поїздку в Херсон. Хоча і зізнається, що це не зовсім до вподоби його дружині, адже у них дві маленькі доньки. 

- Я сам родом із Запорізької області, там живуть мої батьки, і, коли дивлюся, що у 50 кілометрах від їх села було розташовано мінне поле, не можу залишатися осторонь. Я патріот і мені боляче дивитися на те, що зараз відбувається в Україні, я не можу залишатися осторонь. Тому і вирішив їхати захищати Україну. Перебуватиму в Херсоні допоки буде така потреба, - каже Олександр Савченко.

Колега Олександра, старший інспектор з особливих доручень відділу інспекції з особового складу управління кадрового забезпечення, підполковник міліції Сергій Гапонов теж каже, що вирішив добровільно їхати нести службу в Херсон. Адже вважає, що його обов’язок захищати Україну і готовий перебувати там скільки буде потрібно. Підтримують таке рішення підполковника і його дружина та рідні. 

У Херсон рівненські добровольні прибудуть завтра зранку і, отримавши відповідні вказівки приступлять до охорони громадського порядку.

Нагадаємо, тиждень тому на Схід України поїхали і екс-співробітники рівненського спецпідрозділу "Беркут", які нині служать у спеціальній роті міліції, на чолі з колишнім командиром Іваном Котяшем. 

Коментарі

блін, ну повиправляйте вже по тексту прізвище правильно!Позорище!

Якого х... Лозян ще робить, хресний Мирослава Берташа? Почав будуватися в Рівному?А начальник штабу Борюсік, пянюга та сраколиз Басовця, хоче реабілітації?Це така потвора, що може там здати всіх за гроші.

Что ждем? Груза 200?

а з Майдану,очевидно ,повідомляв без суму,а з великою радістю,бо оплата була зовсім інша..

Влада продовжує приховувати правду і відкрито брехати. Кілька днів тому телефонував своєму знайомому з ОВС. З великим сумом він повідомив що знаходиться під Словянськом... А в пресі жодної інформації про це....

Слава Україні, чекаємо

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.