Рівненські військові відсвяткували річницю 13 армії на Сході України

5 травня, військовослужбовці оперативного командування "Північ" відзначають 73 річницю створення 13 армії, 13 армійського корпусу правонаступником яких є цей орган військового управління.

Про це повідомляє прес-центр управління ОК «Північ».

У заході, який відбувся під керівництвом командувача військ оперативного командування "Північ" генерал-лейтенанта Ігоря Колесника, взяли участь представники органів державної влади, місцевого самоврядування, Української Православної церкви, ветерани військової частини.

Вшановуючи пам'ять захисників Вітчизни всіх часів присутні віддали дань справжнім патріотам свого народу хвилиною мовчання.

Командувач військ оперативного командування "Північ" привітав присутніх з річницею створення 13-ї загальновійськової армії. Звертаючись до ветеранів генерал-лейтенант Ігор Колесник подякував їм за школу мужності та героїзму, запевнив, що особовий склад оперативного командування "Північ" гідно продовжує справу своїх попередників:

- Сьогодні, близько семи тисяч військовослужбовців підпорядкованих військових частин виконують визначені завдання на Східній Україні. Я впевнений, що вони з честю виконають свій військовий обов’язок.

Також він подякував присутнім за підтримку та внесок у підвищення боєготовності Збройних Сил України та зазначив, що сума грошової допомоги на рахунках військ ОК "Північ" вже перевищила мільйон гривень. Це дасть можливість суттєво покращити питання матеріально-технічного забезпечення.

Приємним сюрпризом для військовослужбовців цього дня став візит Архієпископа Рівненського і Острозького Варфоломія, який благословив їх на захист своєї Батьківщини та вручив від парафіян краю грошову допомогу у 132 тисячі гривень.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.