Медицину Рівненщини очолив стоматолог від «Свободи»

Партія «Свобода» розширює свій вплив на Рівненщині. Голова Рівненської ОДА, «свободівець» Сергій Рибачок призначив начальником обласного управління охорони здоров’я Юрія Осіпчука. Який раніше працював помічником-консультантом народного депутата Олега Осуховського.

39-річний Юрій Осіпчук родом з міста Новогоград-Волинський Житомирської області. За освітою лікар-стоматолог, закінчив Івано-Франківську медичну академію. Має понад 10 років медичної практики. Крім того він тривалий час займався рекламним бізнесом. Був одним із засновників рекламно-маркетингової компанії, яка займається зовнішньою рекламою та поліграфією. Певний час Юрій, як представник цієї ж компанії, був і одним з організаторів конкурсу краси «Міс Рівненщина».

У 2009 році Юрій Осіпчук вирішив податися в політику, працював над створенням структур «Фронту змін» в області, після конфлікту з тодішнім керівником ФЗ, Тарасом Максименком, вийшов з «фронту». Пізніше він долучився вже до лав партії «Свобода», а у 2011-2012 році став одним з наближених людей до керівника обласної організації, а згодом і народного депутата Олега Осуховського. Тож після перемоги Осуховського на парламентських виборах став його помічником-консультантом. До роботи медичної галузі Рівненщини Осіпчук «приглядався» та вивчав її проблематику всі два місяці після призначення Рибачка керівником області.

— Зважаючи на ситуацію з бюджетними коштами в країні, працювати медикам буде непросто. Але ми зобов’язанні зробити низку ефективних кроків, щоб всі медичні заклади області працювали справно. Мабуть чи на найбільше часу доведеться приділити розвитку системи ефективного розподілу та використання коштів у галузі. Втім, детальшіше про перспективи розвитку галузі зможу сказати вже за кілька днів. Адже зараз приймаю справи у свого попередника на посаді Віталія Бойка та налагоджую роботу управління, - розповів журналісту «ВСЕ» Юрій Осіпчук

Коментарі

Осіпчук має здорове почуття гумору, що на сьогодення важливо. А Бойко? Бойко безпідставно пихатенький.

Осіпчук має здорове почуття гумору, тому, як любить говорити один нардеп, він сьогодні притомний. А Бойко? Бойко безпідставно пихатенький.

не побудував, а обміняв квартиру й дачу, з доплатою. Тому не розповсюджуйте плітки

бют і сволота -рулить:((

Пощастило. Бойко за часи керування встиг новий будинок побудувати у престижному місці. І цей щось побудує, бо є гарним кризовим менеджером, на думку Рибачка.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.