У Кузнецовську 12 сімей отримали квартири

Дванадцять сімей працівників Рівненської атомної електростанції покращили свої житлові умови. Урочисте вручення ключів від квартир та ордерів на отримання безплатного житла з вторинного ринку відбулося 30 квітня у міській раді за участю адміністрації ВП РАЕС.

Забезпечення житлом сімей атомників є одним із пріоритетних завдань соціальної політики ДП «НАЕК «Енергоатом». У листопаді минулого року безвідсоткові позики на придбання житла у новобудові покращеного планування у мікрорайоні Ювілейний отримали 32 родини працівників РАЕС. У результаті було вивільнено житлові площі. З них 12 квартир – 7 однокімнатних, 4 двокімнатні та одна трикімнатна – безкоштовно надані працівникам атомної електростанції. Ключі від них вручили атомникам минулого тижня генеральний директор РАЕС Павло Павлишин, голова профспілкового комітету РАЕС Іван Мельник, виконуючий обов’язки міського голови Кузнецовська Ігор Куц.

Як зазначають у житловому відділі управління соціального розвитку Рівненської АЕС, усі сім’ї працівників, які отримали житло, перебували на квартирному обліку. Серед них шість багатодітних сімей, дві сім’ї учасників бойових дій та одна сім’я потерпілих від аварії на ЧАЕС.

Нагадаємо, що нині триває будівництво ще одного корпусу будинку покращеного планування у мікрорайоні Ювілейний, розрахованого на 35 квартир. Про це повідомляє управління інформації та зв'язків з громадськістю Рівненської АЕС

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.