На скандальному будівництві у рівненському парку сталася пожежа

Скандальне будівництво на Пагорбі Слави у Рівному не залишається без уваги, ані вдень, ні вночі. Поки співробітники міліції проводять слідчі дії і намагаються з'ясувати, хто ж обгородив землю у парковій зоні парканом, громадськість теж не втрачає пильності і, навіть, намагається врятувати поки що нечійне майно.

Адже щойно за таємничим забором виникла пожежа, яку помітили активісти, що проходили повз. Вони заглянувши у щілину воріт, побачили, що полум'я охопило невідомі предмети та викликали пожежників. Відтак, довелося трішки пошкодити ворота, щоб залізти на територію до місця загорання. А також дати можливість пожежному автомобілю заїхати на територію.

На місце також приїхали правоохоронці, щоб з'ясувати обставини за цим фактом. А поки їхали пожежники, активісти врятували  від вогню кішку з кошенятами, що жила в будці біля якої загорілися доски та мішки з мінеральною ватою.

Наразі пожежники відрами води гасять загорання на нічийному будівництві в парковій зоні. Тим часом співробітники міліції опитують присутніх. Однак, активісти кажуть, що побачили вже саме полум'я за огорожою, а не момент його виникнення. 

На самій ж території з працівників будівництва є лише сторож, який теж нічого не бачив та не знає. Натомість власники скандального будівництва не з'являлися.

Коментарі

Яке жахливе самогубство!!!

Власником даної ділянки є громада міста, а хто її протизаконно використовує треба зясувати. Можливо, у Держгірнагляді встановити по держномерам техніки хто її власник і запитати хто їм платить гроші.

А кто же хозяин этой территории? Язык не поворачивается произнести? Страшно?

"активісти врятували ю від вогнкішку з котенятами" - ???
А чого відрами тушать? Залилиб її та й все.

Гори, гори ясно щоби не погасло!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.