У Рівному вже замінили понад два кілометри трубопроводів

Досягти максимального результату у питанні заміни аварійних ділянок теплових мереж прагне ТОВ “Рівнетеплоенерго” під час підготовки до наступного опалювального сезону. Адже від цього залежить якісне і надійне теплопостачання в оселі рівнян, бюджетні установи та до інших об'єктів. 

Тисячу сімдесят метрів теплотраси (або 2,14 км трубопроводів) уже замінили працівники теплопостачального підприємства, а майже 3,5 км (або 7 км трубопроводів) — чекають капітального ремонту цього літа. Це лише ті ділянки, які передбачені у плані заходів щодо виконання планових робіт. Однак, після проведення гідравлічних випробувань достеменно невідомо, скільки їх додасться. 

 Наразі діагностику пройшли 32 із 203 кілометрів тепломереж, із яких  366 метрів довелося ремонтувати, — зазначив директор ТОВ “Рівнетеплоенерго” Степан Коропецький. — Добре, що матеріали на ці потреби, зокрема труби, закупили завчасно, тож проблем із їх заміною не виникатиме. 

Протяжність найдовшої аварійної ділянки, яка знаходиться в районі вулиці Плужника, становить 190 метрів, а у районі вулиць Мірющенка і Гагаріна — 134 та 125 метрів відповідно. На сьогодні тепловики завершують аварійно-відновлювальні роботи у районі вулиць Ст.Бандери, 67 та Відінської, 9. Про це повдомляє відділ інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.