Ліцеїсти Рівненщини отримали по 3 тисячі гривень за свої знання

120 грошових премій отримали старшокласники Рівненського обласного ліцею  за свої досягнення  у навчанні.

Про це повідомила прес-секретар управління освіти  і науки Людмила Деркач.

Вже восьмий рік поспіль у закладі проводиться традиційне «Свято науки». В цей день ліцеїстів нагороджують матеріально за те, що вони здобули  чималі досягнення у науці. З рук відомих освітян та керівників області  70 ліцеїстів  отримали від 200 гривень до 3 тисяч гривень.

За словами заступника голови Рівненської ОДА Олександра Савчука, такий захід дійсно розкриває потенціал дитини і спонукає її пізнавати більше знань, які знадобляться у майбутньому.

Увесь преміальний фонд, кажуть у ліцеї, це віднайдені спонсорські та меценатські гроші. Таким чином, підприємці та організації краю  заохочують молодь до здобуття знань. З кожним роком кількість талановитих  дітей у закладі більшає, додає директор Рівненського обласного ліцею Наталія Сосюк.  Ліцеїсти майже наввипередки намагаються краще вчитись та  посісти  призове місце

Серед нагороджених старшокласників  -  59 переможців обласних етапів  олімпіад, 46 – обласних етапів  МАНу, 15 - переможців Всеукраїнського етапу МАНу  та Всеукраїнських олімпіад.  Крім ліцеїстів, грошові винагороди отримали і  30 вчителів навчального закладу, не без допомоги яких діти стали призерами. А батькам вручили подяки.

Нещодавно у Рівному обрали ліцеїста року.

Ключові слова: 

Коментарі

Ліцеїстам та їхнім вчителям можна тільки по-доброму позаздритИ!:)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.