Рівненські ветерани замінили „георгіївські стрічки” на жовто-сині

Сьогодні у Рівному на пагорбі Слави відбулася вже традиційна зустріч міського голови Рівного Володимира Хомка з ветеранами ІІ світової війни, учасниками бойових дій та учнями старших класів обласного центру.

Цей щорічний захід під назвою "Урок Пам’яті" має на меті безпосереднє спілкування школярів міста з ветеранами Другої світової війни.

- Ми щорічно привозимо сюди ветеранів, бо хочемо зробити їм приємно. Поспілкуватись з ними прийшли й рівненські старшокласники. Спілкування на пагорбі Слави на цьому не обмежиться. Воно продовжиться у школах в рамках вже традиційного "Уроку Пам’яті", - наголосив міський голова Володимир Хомко.

Відтак, цьогоріч у Рівному усі до одного ветерани відмовились від „георгіївських стрічок”, замінивши їх на жовто-сині. Як розповідали учасники бойових дій, такий їхній крок пояснюється просто – на фоні останніх подій в державі, значення „георгіївських стрічок” повністю знівельовано. „Завдяки” російській пропаганді, стрічка перестала бути символом великої Перемоги. Більше того, вона стала міткою сепаратизму та російської окупації. Про це повідомили у прес-службі Рівненсько міської ради.

Нагадаємо, від використання „георгіївських стрічок” уже відмовились в Білорусі, Литві, Латвії, Естонії та Казахстані. 

Ключові слова: 

Коментарі

Низький уклін всім ветеранам!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.