Ще один кандидат в головні міліціонери Рівненщини провалив люстрацію

У Рівному проходить чергове засідання люстраційного комітету. Члени громадського об'єдання. На ньому розглядають кандидатури трьох претендентів на керівні посади в області. На посаду начальника Рівненської митниці претендує Микола Маркевич. Також розглядають претендента на посаду начальника головного управління ветеринарної медицини в Рівненській області Володимира Лазарчука та кандидата на начальника УМВС України в Рівненській області Володимира Гнатущенка.

Під час виступу перед членами комітету Володимир Гнатущенко спростував інформацію про те, що він є адвокатом «Правого сектору».  Як юрист він працює за дорученням УНА-УНСО, а до партії «Правий сектор» відношення немає.

-  Я знаю слідчих у районах і знаю як працювати у міліції. Хочу зібрати нормальних людей і працювати, - поділився своїм баченням роботи на посаді головного міліціонера області Володимир Гнатушенко.

Нагадаємо Гнатущенко займається розслідуванням обставин вбивства Олексанра Музичка. На засіданні комітету він повідомив, що у розслідуванні є значні зрушення.

Тим часом кандидатуру Володимира Гнатущенка за підсумками голосування люстраційний комітет не підтримав.

Також не підтримали люстратори і Володимира Лазарчука на посаду начальника головного управління ветеринарної медицини в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.