Сайт Рівненської ОДА "заговорив" англійською і російською

Повідомлення на офіційному сайті Рівненської обласної державної адміністрації відтепер дублюються російською та англійською мовами.

"З 7 по 10 травня найважливіші новини на сайті Рівненської ОДА можна буде прочитати як українською, так і російської та англійською мовами. Це робитиметься для того, аби забезпечити іноземних громадян (в тому числі журналістів, дипломатів тощо) достовірною інформацією про події, які відбуваються в Рівному та Рівненській області". - говориться в повідомленні на сайті Рівненської ОДА.

Як розповіла керівник прес-служби адміністрації Тетяна Корпусова (на фото), такий експеримент має на меті дати можливість отримувати інформацію з першоджерел, перш за все журналістам російським і західним журналістам.

- Ми зіштовхнулись звійною третього тисячоліття - інформаційною. Бачимо, як спотворюються факти і реальні події. Місцеві інформаційні сайти зазвичай не мають англомовних версій і західні журналісти, часто беруть інформацію з російських сайтів, де факти зазвичай вже "підкореговані". Ми вирішили змінити ситуацію і дати можливість іншомовним читачам оотримувати достовірну інформацію з першоджерел на зрозумілій мові. - розповіла прес-секретар голови Рівненської ОДА Тетяна Корпусова.

Керівник прес-служби пообіцяла, що у випадку результативності такої практики, у сайту офіційного сайту Рівненської ОДА в майбутньом з’являться англомовна та російськомовна версії.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.