Засідання Люстраційного комітету Рівненщини традиційно відбулось зі скандалом

Вчора на засіданні люстраційного комітету під час люстрації кандидата на посаду начальника УМВС в Рівненській області Володимира Гнатущенка, у залу зайшли кілька людей та почали звинувачувати кандидата.

- Дякую тобі, що посадив мене на чотири місяці за статтею про валютні операції, - звернувся до Володимира Гнатущенка чоловік.

Обурені люстратори почали сваритись між собою та звинувачувати людей у зриві засідання та назвали одного з чоловіків "людиною Щирука". Розпочався справжній балаган зі звинуваченнями. Люстратори вигнали людей, що хотіли висловитись, проте ні люстратори, ні гості не слухали один одного та навіть не намагались почути.

Не дивно, що деякі журналісти прийняли рішення бойкотувати засіданні рівненського люстраційного комітету та не висвітлювати їх діяльності.

Також члени люстраційного комітету обурені статтею , де оприлюднені їх біографії у одному із рівненських ЗМІ. Тому  члени люстрації запропонували внести на порядок денний питання "поведінки бульварних ЗМІ". Проте присутні журналісти так і не дочекались розгляду цього питання, адже тригодинні суперечки та сварки люстраторів не надто цікаві журналістам, тому вони не дочекались розгляду даного питання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ще один кандидат в головні міліціонери Рівненщини провалив люстрацію

Рівненська митниця отримала нового керівника?

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.