Рівненські військові нагодували ветеранів польовою кашею

Сьогодні, 9 травня, у Рівному відбулося народне віче «За єдність і мир», під час якого військовослужбовці вшанували ветеранів, поклали квіти до могил загиблих воїнів, а учасники війни зустрілися з солдатами, студентами і школярами, -  повідомв прес-центр оперативного командування «Північ».

У вшануванні Дня Перемоги взяли участь близько 200 військовослужбовців Рівненського гарнізону під керівництвом командувача військ оперативного командування «Північ» генерал-лейтенанта Ігоря Колесника.

Ветерани,  представники органів державної влади і місцевого самоврядування та силових структур на майдані Магдебурського права поклали квіти до пам’ятного знаку “Загиблим за Україну”.

Далі відбулося покладання квітів до Могили невідомого солдата на військовому меморіалі кладовища «Дубенське». Військовий оркестр оперативного командування «Північ» протягом святкового дня здійснював музичний супровід. А військовослужбовці Збройних Сил України та інших військових формувань пройшли урочистим маршем.

У одній із військових частин Рівненського гарнізону пригостили сивочолих ветеранів стравами з польової кухні, а творчі колективи Рівного виступили з концертом, під час якого виконали фронтові пісні та музично-танцювальні композиції часів Другої світової війни.

Також, відповідно до наказу Виконуючого обов’язки Міністра оборони України генерал-полковника Михайла Коваля  з нагоди відзначення 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 років 9 травня о 21.00 у Рівному відбудуться святковий феєрверк двадцятьма залпами.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.