Будівельники Рівного не будуть допомагати захоплювати паркову землю

У Рівному триває скандал навколо незаконного будівництва у Рівному на Пагорбі Слави. Нагадаємо, що невідомі будівельники незаконно захопили там майже 60 соток паркової землі, облаштували паркан та вирили котлован під будівництво житлового будинку. Громада висловила рішучий протест сваволі невідомих будівельників та декілька разів виходила на акції протесту. Тим часом свою позицію вирішили висловити і міські будівельники. 

- Вчора досягли згоди що з Рівненських будівельників ніхто не працює на незаконному будівництві на Пагорбі Слави поки не будуть виготовленні всі документи. Сьогодні почали збирати інформацію самі. Перша інформація всі хто виконує роботи"темні люди", ніде офіційно не влаштовані без ліцензій "шабашники".Техніка" сваєбійна" машина та бульдозер Т-170 належать підприємству ТОВ ТЕРЕМКИ РЕМБУД м.Київ, - повідомив голова Асоціації будівельників міста Рівне Ігор Мічуда. - При невеличкому бажанні техніка опечатується представниками Держгірпромнагляду та перевіряється її приналежність та допуски до роботи (так звані ПТО таЧТО). Цього вже достатньо щоб зупинити забиття паль. Невідповідність тягне за собою наклейку на двері кабіни - зірвали відповідають по закону. Те саме ДАБК в Рівненській області, опечатали техніку, забори (вхідні ворота) до вияснення -будівництво стоїть, зірвали печатки - звернення в прокуратуру, міліцію відповідають перед законом. Як бачите шановні Рівняни все до волі просто, все прописано на папері як зупиняти будівництва, так чомуж це не робиться?
Моя особиста думка що це просто вигідно чиновникам які зараз керують цими процесами і які вже освоїлись в своїх кріслах.Чому не погоджуються кандидатури на Начальника департаменту архітектури та будівництва ОДА? Саме головне що кандидатуру вже давно представили громаді та пресі, та дуже просте пояснення, наскільки нам стало відомо з'явилась нова "своя" кандидатура яку потрібно всунути і при цьому не зіпсувати репутацію. Процес розвитку стоїть з 01.04.2014р.,а це момент подання узгодженої будівельною громадою кандидатури.
Те саме з кандидатурою на начальника інспекції ДАБКу. Пропозиція ще раз наголошую узгоджена будівельною громадою з 01.04.2014р.-розглядається. В той же час надходять пропозиції " подумати" скільки кандидат готовий " дати " за посаду та скільки готовий буде "давати " кожен місяць. В цей момент все рулиться по"бэзпределу" як і в старі добрі часи при попередниках. Мені один з наших народних депутатів в присутності громади, на координаційній раді задав питання: "То ви хочете сказати що влада не змінилась-?".Моя відповідь ТАК, адже показником змін є дії на розвиток суспільства та зміну його свідомості, а не заміна одних керівників на інших при старій системі.Чому не ставлять на посади представників громад-? Да тому що на них буде вплив мати громада, а не керівник. А це не вигідно, це втрата фінансових потоків і закриття незаконних оборуток. Якби наші представники стояли на даний момент на цих посадах то будівництво на Пагорбі Слави вже було б зупинено,видно рано ми забули що таке пікети та перекриття доріг в центрі міста.В будівельників накипає знову і якщо нас не почують (це оплата виконаних робіт, призначення наших представників та розвиток будівельної галузі на Рівенщині) то ми змушені будемо знову заявити про себе за допомогою протестів, вважаю що судячи з настроїв це можливо дуже скоро.

Коментарі

Алексей Арестович
https://www.facebook.com/alexey.arestovich?fref=ts
Запись добровольцев в интернациональный батальон:
- сегодня, 10 мая, запись добровольцев в батальон, с 10.00 до 18.00.
Европейская площадь.
Тлф (на сегодня!):
+380 (93) 687 02 53
+ 380 (67) 714 25 70
Для записи необходима личная явка, с документом, удостоверяющим личность предъявителя. Без вещей.
Иногородним, выезжающим в Киев, сразу иметь с собой необходимые вещи:
1. Деньги на себя.
2. Документы, удостоверяющие личность (паспорт, военный билет), водительское удостоверение, документы, подтверждающие смежные специальности, или хотя бы ксерокопии.
3. Спальник,
4. Каремат,
5. 3 компл. одежды (1 из них с учетом ночевки под дождем в лесу)
6.,Минимум 2 пары прочной обуви (берцы);
7. Средства защиты, связи и наблюдения, освещения,
8. Зарегистрированное оружие (как дополнительный ресурс): особенно, высокоточное, и способное производить отстрел нелетальными боеприпасами (травматическое оружие, помповые ружья).
9. Оргтехнику (смартфон, планшет, ноутбук, для личного пользования), телефоны, карточки.
10. Сухой паек и питье для себя на трое суток.
- собирайтесь из расчета на то, что минимум две недели Вы не сможете попасть домой.
Наш официальный статус сейчас определяется.
Скорее всего, Вы будете сотрудником МВД или НГ, по контракту.
Батальон создается по политической инициативе народного депутата ВРУ, кандидата в президенты Украины, Олега Ляшко.
Принимаются граждане других государств.
Каковых уже более десяти.

Мичуда мудак за свое житя навiть псячоi будки непобудував а коментарi роздае йому бiляшами на вокзалi торгувати

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.