Рівнян запрошують на "ВечірК"

Молодіжна платформа «Яскраво» запрошує 10 травня на завершальний VIIІ сезон, щоб з новими силами зустріти вас на ІХ сезоні ВечірК.

Проект спрямований на підвищення громадської позиції серед молоді, мотивування до активної діяльності та організацію цікавого культурного відпочинку.

Саме тому організатори запросили просто незвичайну людину: Олександра Старжинського - хлопець, який перетворив свою любов до велосипедів у феєричне екстремальне шоу, на його плечах лежить відкриття, першого в Україні, кафе для велосипедистів «Ровер» у м. Рівне.

Олександр розповість про те як важливо йти за своєю мрією та надихне вас на нові ідеї, оскільки він є гуру вело руху у нашому місті. А також невеликий психологічний майстер-клас від Вікторії Віадук, фото-виставка від Діани Голуб, драматична студія «Романтик» з м. Дубно, ігровий стіл від Клубу настільних ігор "Райдуга" та безліч іншого.

На ВечірК відвідувачі мають змогу отримати безліч знайомств, завдяки фото-приколу зробити неординарне фото та зарядитись неймовірно драйвовою енергетикою від зустрічі з гуртом "Фронти Dorian". Про це повідомляє  Медіа-служба МП «ЯСКРАВО»

Початок заходу: 17.00

Місце: КУЕМ, вул. Пушкіна 15А.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.