Нардеп розповів свою версію стрілянини на Рівненщині

9 травня під час перестрілки на Сарненщині в урочищі, де видобувають бурштин постраждали десятки людей. Це підтвердили у МВС. На місці події були знайдені визитки народного депутата від Партії Регіонів Володимира Продіуса, який  є головою Федерації боксу України.

Ситуацію Укрінформу прокоментував народний депутат України Володимир Продивус. За його словами, він "працює на місці інциденту, розбираючись із зверненням до нього місцевих жителів".

- Рівненську область уже близько 20 років лихоманить протистояння жителів із представниками місцевих органів влади. Конфліктують із приводу видобутку і реалізації бурштину. Здавна рівненчани видобувають цей напівдорогоцінний камінь практично у своїх дворах. Для багатьох це стало єдиним заробітком - альтернативи немає. Років двадцять тому нечисті на руку місцеві царьки поклали око на цей суперприбутковий "бізнес" і відтоді безсовісно оббирають трударів. Терпець увірвався і рівненчани звернулися до мене з проханням захистити їх, допомогти законодавчо підтвердити їх право на працю і заробіток, - розповів Продивус.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фоторепортаж з війни за бурштин на Сарненщині

За його словами, конфлікт розгорівся, сторони навіть схопилися за зброю: "На жаль, є постраждалі. Коли ми прибули на місце інциденту, довелося розбиратися вже з наслідками".

Продивус упевнений, що беззаконню пора покласти край.

- Тим більше, позитивний досвід вирішення подібних конфліктів є у багатьох країнах, у тому числі, в Польщі, - зазначив нардеп. - Сенс у тому, щоб не люди працювали на владу, а влада - для народу. Потрібно дозволити власникам видобувати бурштин на ділянках землі, що належать їм. А ось купувати у них цей камінь повинні держава, а не перекупники.

Зрозуміло, спекулянтам не сподобалася народна вимога, і вони влаштували криваве побоїще. Сьогодні вони звиваються в прагненні зберегти свої надприбутки. У тому числі, спотворено представляють події в засоби масової інформації, додав Продивус.

- У зв'язку з цим, вважаю необхідним офіційно заявити: позиція народу зрозуміла, люди мають право розпоряджатися своєю власністю, люди мають право на чесний і гідний заробіток. Як народний депутат я сповнений рішучості зробити все, щоб Закон захищав трудову людину, а не спекулянтів, - заявив парламентар.

 

Коментарі

чого ви його там не пристрелили сарненчани???????

нажаль не пристрелили його там на місці

це ж треба таке вигадати: до мене звернулися рівненчани і попросили встановити законність
просто смішно, регіонали і законність

мбуть нова банда вирішила взяти під свій корнтроль видобуток бурштину,та селяни відбились

так всі бачать тих рівненчан:))перший з них-васьок берташов..

От я просто бачу "рівненчан", які звернулися до якогось боксера, щоб він їх захистив!!! Брехло!

Нагло бреше й не червоніє. То ж його вигнали жителі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.