Коломойський запрошує рівнян служити добровольцями

Дніпропетровська облдержадміністрація оголошує призов добровольців з усієї України . Як заявив у коментарі для " Цензор.Нет" зампред Дніпропетровської обласної державної адміністрації Геннадій Корбан:

" У Дніпропетровську Штаб національного захисту і Міністерство оборони завершили підготовку та комплектацію 1 -го батальйону Територіальної оборони Міноборони. Батальйон із 423 бійців укомлектований виключно добровольцями - мобілізованих і не мотивованих в складі батальйону немає. З кожним із військовослужбовців укладений контракт , тилове забезпечення і фінансування здійснюється як з бюджету Міноборони , так і з фонду Штабу національного захисту.

Дніпропетровська ОДА подала заявку і отримала наказ Міноборони на формування 2 -го і 3-го батальйонів Територіальної оборони . Частини будуть сформовані виключно з добровольців , з якими також будуть укладені контракти на військову службу.

Ми запрошуємо патріотів України з усіх регіонів - людей , у яких є воля і відповідальність захистити Батьківщину. . Нам потрібні мотивовані і рішучі бійці , з базовою підготовкою , з навичками володіння зброєю. Бажано мати досвід служби у частинах армійського спецназу і антитерористичних спецпідрозділів. При собі мати паспорт і військовий квиток. Звертатися в Штаб Національної захисту - перший поверх обласної держадміністрації. Ми не залишимо без допомоги наших братів і сестер в Донецькій і Луганській областях. Добровольчі батальйони будуть битися за Україну . 69 років наші діди захистили нашу землю від німецько -фашистських окупантів.  А сьогодні наш обов'язок врятувати Україну від російсько -фашистської агресії ".

Телефони мобілізаційного пункту :

0963912486

0675612369

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.