Рівненські волонтери організують благодійний аукціон

У суботу 10 травня волонтери та члени МГО «Молодіжний Альянс» відвідали Олександрійський центр соціально–психологічної реабілітації.

Волонтерами був проведений майстер–клас з образотворчого мистецтва, роботи будуть виставлені на благодійний аукціон, також буде створена фотовиставка. На майстер–класі були присутні діти віком від 6 до 14 років.

- Це принесло нам надзвичайно багато позитивних емоцій, спочатку з дітьми було важко налагодити контакт, але коли ми розпочали малювати, ми опинилися у  чудовій атмосфері, малюнки були дуже своєрідними, темою майстер класу була «Моя мрія», багато з них малювало сім’ю, маму, природу, машини.  Так хотілося просто це все їм надатати. Наступний наш візит ми плануємо через два тижні, - розповіла член МГО «Молодіжний Альянс» Марія Тарасюк.

- Діти були надзвичайно захоплені увагою до них, хочу зазначити, що розвиток в них дивує, вони розуміють максильно те, що до них хочуть донести. Емоції від поїздки переходять всі межі, всім серцем хочу їм допомогти, - розповіла член МГО «Молодіжний Альянс» Єлизавета Сахнюк.

Основним завданням проекту є створення платформи, яка допомагатиме дітям, які потрапили у складні життєві обставини. Дітям потрібне тепло і спілкування, закликаємо Вас долучатися до нашої благодійної платформи.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.