У Рівнераді приховують заяву депутата на складання повноважень?

Екс-заступник голови Рівненської ОДА та екс-голова фракції "Партії Регіонів" у Рівнераді Олексій Губанов завершив свою публічну політичну кар'єру. Про це він у телефонній розмові повідомив журналісту сайту "ВСЕ".

Як виявилось, ще 25 лютого Олексій Губанов разом із іншими членами "Партії регіонів" написали заяви про вихід з фракції "регіоналів" у Рівнераді. Тоді ж Губанов написав заяву і про складання своїх депутатських повноважень. Проте це чомусь не афішувалося. Однак, самого Олексія Губанова у коридорах Рівнеради, ані на засіданнях сесії, ні на постійній комісії з того часу ніхто не бачив.

У свою чергу, екс-регіонал пояснив своє рішення тим, що разом із розпуском "Партії регіонів" він завершив свою публічну політичну кар'єру. Тепер, каже, займається своїми справами і до політики немає жодного відношення.

- Я одночасно писав дві заяви - про вихід із фракції "Партії регіонів" у Рівнераді та складання своїх депутатських повноважень. Це пов'язано з завершенням політичної кар'єри, для мене цей процес закінчився разом із "Партією регіонів", - сказав Олексій Губанов.

Виникає тоді питання, чому про заяву Олексія Губанова про складання депутатських повноважень не оголосолии в сесійній залі? А також, чому досі до міської ради не введений новий депутат зі списку Партії рігіонів?

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.