Екс-очільник Рівненщини вимагає скликати екстренну сесію облради

Через ситуацію, яка склалася на Сарненщині з бурштиновою війною, екс-голова Рівненської ОДА, голова позафракційного  об’єднання „Європейський вибір” в Рівненській облраді Василь Берташ вимагає терміново скликати позачергову сесію облради. Про це він написав у своєму депутатському зверненні до голови Рівненської облради Михайла Кириллова.

Зокрема, у тексті звернення зазначається наступне:

«У зв’язку з останніми подіями щодо нелегального видобутку бурштину на Рівненщині, які призвели до людського протистояння із застосуванням вогнепальної зброї, вимагаємо негайно скликати позачергову сесію обласної ради 14 травня об 11.00 год., на якій  розглянути питання щодо ситуації, яка склалася,   і заслухати виконавчу владу та правоохоронні органи. Напрацювати пропозиції щодо  недопущення таких ситуацій.

На позачергове засідання сесії  обласної ради запросити народних депутатів України від Рівненщини для вирішення питання  законодавчого врегулювання видобутку бурштину.»

Коментарі

Придурки! Розвалили Україну!

До Ореста: дай хоч один реальний доказовий факт, і виметемо всіх з посад...якщо не можеш - тоді ти просто мудьо солоне

До модеста: розуміє тебе трохи, важко визнати свій прорахунок : вийти з свободи за декілька тижнів до приходу цієї партії до влади..але слину від своє тупості і продажності бризкай виключно на свою клаву, а не в коменти ))

бо Свобода-це сволота,на чолі з цигельськими-осуховськми...хто цього ,ще не зрозумів??а,васька берташова жаба душить..ну не може спокійно спострерігати,як колись його ,стало не його:))

Але ж Свобода обіцяла що рука не здригнеться навести порядок. А тепер отримавши кусочок від бурштину здригнулась?

Задам популярне питання - "А що робив?" на своєму посту, голови облдержадміністрації сам Берташ? І чому раніше не ініціював "питання законодавчого врегулювання видобутку бурштину???" Допоки він від цього мав зиск - його не цікавило ПЗВВБурштину? А тепер це на часі?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.