Рівненські волонтери провели майстер-клас особливим дітям

10 травня волонтери та члени МГО «Молодіжний Альянс» відвідали олександрійський центр соціально – психологічної реабілітації. Волонтери провели майстер – клас  з образотворчого мистецтва, роботи будуть виставлені на благодійний аукціон, також буде створена фотовиставка. На заході біли присутні діти віком від 6 до 14 років.

- Це принесло нам надзвичайно багато позитивних емоцій, спочатку з дітьми було важко налагодити контакт, але коли ми розпочали малювати, ми опинилися у  чудовій атмосфері, малюнки були дуже своєрідними, темою майстер класу була «Моя мрія», багато з них малювало сім’ю, маму, природу, машини.  Так хотілося просто це все їм надатати. Наступний наш візит ми плануємо через два тижні, - відгукувалася Марія Тарасюк.

- Діти були надзвичайно захоплені увагою до них, хочу зазначити, що розвиток в них дивує, вони розуміють максильно те, що до них хочуть донести. Емоції від поїздки переходять всі межі, всім серцем хочу їм допомогти, - розповіла Єлизавета Сахнюк.

Організатором заходу виступає Молодіжна Громадська Організація «Молодіжний Альянс». Основним завданням проекту є створення платформи, яка допомагатиме дітям, які потрапили у складні життєві обставини. Дітям потрібне тепло і спілкування, закликаємо Вас долучатися до нашої благодійної платформи.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.