Голова Рівненської ОДА вимагатиме призначення головного міліціонера області

Голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок вимагатиме призначити нового керівника УМВС в Рівненській області та провести ротацію керівників у північних районах, - про це він повідомив на щотижневій прес-конференції:

- У тривалому призначенні обласного керівника УМВС і ситуацією з незаконним видобутком бурштину - прямий звязок. Потрібно навести порядок з видобутком бурштину на законодавчому рівні і з кримінального видобутку зробити легальний бізнес. Для цього плануємо провести нараду за участі керівників районів, силовиків, профільних відомств та народних депутатів, - повідомив Сергій Рибачок.

Також Сергій Рибачок переконаний, що якщо не легалізувати видобуток бурштину, то такі ситуації, як стались 9 травня на Сарненщині, відбуватимуться й надалі.

Ключові слова: 

Коментарі

лідер та голова ГО Поліська Січ М.Берег та Ю.Гов"ядовський.Говорили довго,конструктивно.Запам"яталась запальна промова М.Берега,мама якого з нашого села.Серед багатьох прийнятих рішень, громада одностайно проголосувала за якнайшвидше представлення особовому складу Щирука М.О.,щоб разом з ним наводити порядок в нашому Поліському краї:))))))))))))))ржунємаху:)))))))))))моня-ти ще і підер і промовець,дрищ проплачений:))))))))))))))))

Придурки!

Сьогодні в нашому селі відбувся схід села.Людей збурила вакханалія з незаконним видобутком сонячного каменю,вирубкою молодого лісу,відсутністю обласного очільника УМВС.На сході села були присутні:голова райради Березнівського району Ничипорук,прокурорша району,в.о.нач.райвідділу березнівського району Середа,зам.Кондратюк,голова Балашівської сільради Грицик,кореспондент районки Рачок,голова ГО Майдан у районі Потапчук,лісничий місцевого лісництва Діжурко,лідер та голова ГО Поліська Січ М.Берег та Ю.Гов"ядовський.Говорили довго,конструктивно.Запам"яталась запальна промова М.Берега,мама якого з нашого села.Серед багатьох прийнятих рішень, громада одностайно проголосувала за якнайшвидше представлення особовому складу Щирука М.О.,щоб разом з ним наводити порядок в нашому Поліському краї.Протокол рішення сходу вирішили вручити голові облдержадміністрації Рибачку,та міністру МВС Авакову.Хватить граться з людьми,бо як ми почнемо з вами "гратись",то ви далеко забіжите,як встигнете.Слава Україні.

Друзі може вже перестанемо використовувати Мисковійські назви посад. чи хтось хоче оказатись в Губернії, немає їх у нас і не буде!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.