Диверсант "Стрілок" оголосив війну Києву

Співробітник головного розвідувального управління Росії Ігор Гіркін, відомий під псевдонімом "Стрєлков", проголосив себе Верховним Головнокомандуючим і звернувся до Росії за військовою допомогою.

Відповідний текст його "першого указу" поширюють у вигляді листівок у Слов'янську й Краматорську, повідомляє Українська правда з посиланням на Новости Донбасу.

"Беручи до уваги надзвичайний характер ситуації в країні, розв'язаний Київською хунтою геноцид донецького населення й погрози інтервенції з боку НАТО, звертаюся до Російської Федерації із проханням про надання ДНР військової допомоги", - сказано в "указі".

Стрєлков також вирішив перепідпорядкувати йому "як верховному головнокомандуючому ДНР усі постійно дислоковані на території республіки військові формування, органи безпеки, міліції, митниці, прикордонної служби, прокуратури, а також інші воєнізовані структури".

"Командирам відтепер виконувати тільки мої накази й розпорядження", - наказав Стрєлков.

Крім того, він відкрито оголосив війну українським силовикам. "Увести на території ДНР режим контртерористичної операції". У Росії саме так називаються подібні операції.

"У рамках КТО всі бойовики українських неонацистських угруповань (т.зв. "Національна гвардія", Правий Сектор, "батальйон Ляшко" і ін.) підлягають затриманню, а у випадку збройного опору – знищуються на місці", - впевнений Стрєлков.

"Правоохоронним органам республіки забезпечити кримінальне переслідування ватажків Київської хунти й інших осіб, причетних до підбурювання, організації й здійсненню масових убивств на території ДНР: І. Коломойського, П. Наливайченка, А. Парубія, А. Авакова, Ю. Тимошенко, А. Турчинова, А. Яценюка, О.Ляшка, А. Артеменка а також громадян США Дж. Бреннана, В. Нуланд, Дж. Псаки".

Він також зазначив, що "усі солдати й офіцери збройних сил, внутрішніх військ, СБУ, МВС і інших воєнізованих структур України із цього моменту вважаються, що незаконно перебувають на території ДНР".

Стрєлков вимагає, щоб протягом 48 годин вони присягнули на вірність ДНР або залишили її територію.

"Усім, хто перейшов під командування влади ДНР гарантується збереження військових і спеціальних звань, грошового забезпечення й соціальних гарантій ( за умови непричетності до здійснення тяжких і особливо тяжких злочинів)", - обіцяє російський диверсант.

Як раніше повідомлялося, колишні лідери самопроголошеної Донецької народної республіки фактично відсторонені якимось Сергієм Здрилюком, який називає себе "правою рукою" командуючого бойовиками в Донбасі Ігоря Стрєлкова (Гіркіна).

Ключові слова: 

Коментарі

ВАЖЛИВО! Подписываем петицию о признании России спонсором терроризма!
Переходите на страницу петиции
https://petitions.whitehouse.gov/petition/designate-russia-state-sponsor...
нажимаете внизу синюю кнопку CREATE AN ACCOUNT
заполняете форму
E-mail address *
First Name * (имя)
Last Name * (фамилия)
Challenge Question * (тут надо ввести ответ на вопрос, который написан над полем, переводите через google translate если не знаете английский)
далее нажимаете внизу синюю кнопку CREATE AN ACCOUNT
ждете письмо на почту
переходите по ссылке из письма (... to confirm this is a working email address: ...)
попадаете на страницу петиции
нажимаете зеленую кнопку SIGN THIS PETITION
Подключаем всех друзей и знакомых! Репостим по всем сайтам!
или
Шаги такие. клікнуть тут (или скопировать в поиск)
https://petitions.whitehouse.gov/petition/designate-russia-state-sponsor...
1) Відкрити акаунт (клікнуть create account)
2) вписаnи свій і-мейл, (e-mail address), потім своє ім*я
(fist name), потім своє прізвище (last name), потім свій індекс (zip code)
3) відповісти на просте питання англійською (Challenge Question)
4) потім зайти на свою і-мейл скриньку, там буде повідомлення від whitehouse для підтвердження реєстрації. У повідомленні перший лінк клікнути. Вийдеш на сторінку із петицією, потім клікни SIGN.
петиція 1 https://petitions.whitehouse.gov/petition/designate-russia-state-sponsor...
петиція 2 https://petitions.whitehouse.gov/petition/weapon-ukraine-protect-against...
петиція 3 https://petitions.whitehouse.gov/petition/impose-full-scale-economic-san...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.