Пластуни Рівненщини відкрили таборовий сезон

9-11 травня у мальовничому сосновому лісі поблизу м. Кузнецовськ відбувся пластовий дитячо-юнацький табір «Свято весни – Свято Героїв», який традиційно проходить на початку травня.

Цьогорічний окружний пластовий табір «Свято Весни – Свято Героїв» одержав назву «Кузня-2014», оскільки відбувся неподалік міста Кузнецовськ, й традиційно був приурочений до Дня Героїв, що відзначається 23 травня.

На табір з’їхалися біляше 60 юнаків та 20 старшопластунів не лише з Рівного, а й зі станиць Здовбиці, Острога, Лютинська та Кузнецовська.

Юні пластуни розташували табір у сосновому лісі й на три дні оселилися в наметах посеред соснового лісу. Розтаборувалися, покуховарили та спробували першу в сезоні їжу приготовлену на відкритому вогні та своїми руками, адже діти в 14 років вдома майже не готують.

На таборі діти не лише відпочивали, а й вчилися. На зустрічах-гутірках діти вчилися в’язати вузли, орієнтуватися на місцевості за допомогою компасу, надавати першу медичну допомогу, справлялися у стрільбі з пневматичної зброї , демонстрували знання елементів пластового однострою та команд, змагалися у квесті та проходили нелегку  «смугу перешкод».

Після виснажливих денних занять, у теплий вечір, юнаки та старшопластуни мали змогу відпочити в колі пластової ватри та спостерігати цікаві та веселі імпрези, які представляли осередки Пласту своїх міст.

Закриття Свята Весни відбулося вночі. Юнаки за декілька хвилин вдягнули пластовий однострій та під світлом багаття мали змогу позаздрити трьом юнакам, які виконали всі завдання для переведення їх в наступний ступінь пластуна - учасника. Троє юнаків склали на Прапорі України пластову присягу, де присягалися «Бути вірним Богові та України, допомагати іншим, слухатися пластового проводу та жити за пластовим законом. Найкращі діти, що перейшли «Свято весни» отримали в подарунок термогорнятка для чаю або кави.

В неділю, після сніданку діти з повною купою емоцій почали збиратися та після обіду почали вирушати кожен до своїх домівок, де будуть з нетерпінням чекати літніх таборів. Про це повідомляє Обласна Молодіжна Організація «Рівненська Округа Пласту – НСОУ»

Ключові слова: 

Коментарі

ВАЖЛИВО! Подписываем петицию о признании России спонсором терроризма!
Переходите на страницу петиции
https://petitions.whitehouse.gov/petition/designate-russia-state-sponsor...
нажимаете внизу синюю кнопку CREATE AN ACCOUNT
заполняете форму
E-mail address *
First Name * (имя)
Last Name * (фамилия)
Challenge Question * (тут надо ввести ответ на вопрос, который написан над полем, переводите через google translate если не знаете английский)
далее нажимаете внизу синюю кнопку CREATE AN ACCOUNT
ждете письмо на почту
переходите по ссылке из письма (... to confirm this is a working email address: ...)
попадаете на страницу петиции
нажимаете зеленую кнопку SIGN THIS PETITION
Подключаем всех друзей и знакомых! Репостим по всем сайтам!
или
Шаги такие. клікнуть тут (или скопировать в поиск)
https://petitions.whitehouse.gov/petition/designate-russia-state-sponsor...
1) Відкрити акаунт (клікнуть create account)
2) вписаnи свій і-мейл, (e-mail address), потім своє ім*я
(fist name), потім своє прізвище (last name), потім свій індекс (zip code)
3) відповісти на просте питання англійською (Challenge Question)
4) потім зайти на свою і-мейл скриньку, там буде повідомлення від whitehouse для підтвердження реєстрації. У повідомленні перший лінк клікнути. Вийдеш на сторінку із петицією, потім клікни SIGN.
петиція 1 https://petitions.whitehouse.gov/petition/designate-russia-state-sponsor...
петиція 2 https://petitions.whitehouse.gov/petition/weapon-ukraine-protect-against...
петиція 3 https://petitions.whitehouse.gov/petition/impose-full-scale-economic-san...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.