У Рівному відбудеться виставка живопису

13 травня о 14.00 год. у відділі мистецтв Рівненської обласної бібліотеки (3-й поверх) відбудеться презентація виставки живопису сім’ї Довгалюків. Автори – подружжя Юрій Довгалюк-Ірина Ковальська та їх син Артем. Художники неоднократно виставляли свої роботи разом та поодинці, однак, у Рівному нову експозицію показуватимуть уперше.

«До цього, ‑ розповідає один з авторів та батько сімейства Юрій, ‑ виставка побувала в Ужгороді і Луцьку, а от у Рівному саме ці роботи будуть представлені перший раз.

Сьогодні, в переддень презентації виставки, картини вже прикрасили стіни відділу обслуговування користувачів документами з мистецтва. Бібліотекарі зізнаються, що приємно бачити у своєму закладі такі характерні та різнопланові роботи та висловлюють переконання, що відвідувачам книгозбірні вони також припадуть до душі.

Картини виконані у двох техніках – живопис та графіка, тематика різноманітна: від оголеної жіночої натури до пейзажів та абстракцій – дає про себе знати різне авторство робіт.

Цікаво, що у сім’ї Довгалюків зображувальним мистецтвом займаються не тільки автори цієї виставки: художником був також батько Юрія Олександр, який у 70-х роках заснував у Млинові художню школу та був її першим директором, зараз її очолює син Юрій. Брат Юрія Віктор також художник знаний в Україні і світі. Він автор сумського пам’ятника цукру та скульптури «Квітка Сумщини» («Квітка А»), співавтор відео-арт проектів «Akuvido» та «City Interactive», зараз мешкає у Берліні.

Юрій зізнається, що виставкова робота для нього вже не має того значення, що у молоді роки: «Я вже не ганяюся за виставками – для мене головне діти». – Каже він про роботу директором дитячої художньої школи у Млинові. Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної бібліотеки.

Виставка відкрита щодня, окрім п’ятниці з 9.00 до 19.00 год., у вихідні – до 18.00.

Ключові слова: 

Коментарі

Єдина притомна стаття про нашу виставку. спасибі.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.