Сарненські депутати готові при потребі пікетувати ВР через бурштин

У ці хвилини триває засідання позачергової сесії Сарненської райради, на якому депутати мають прийняти рішення щодо звернення до ВР про легалізацію видобутку бурштину.

Як зазначив депутат Сарненської райраради Микола Костецький, зараз на Сарненщині склалася ситуація, яка схожа на другий Слов'янськ.

- Думаю, видобуток бурштину впродовж багатьох років кришували правоохоронці. Зараз місцеві не хочуть ділитися з "кришую" і тому повстали. Ті, хто "кришували" цей бізнес не хочуть просто так від нього відмовлятися, адже це шалені кошти, які йдуть у кишені ділків. А колишні очільники області і міліції Василь Берташ та Василь Лазутко давно мають сидіти. Адже, хіба стіни в будівлі Рівненської ОДА викладені законно видобутим бурштином? Так, зараз люди незаконно видобувають бурштин, але це сталося тому, що їх до цього змусили, бо немає законодавства, яке б легалізувало видобуток бурштину. Тому, звернення, яке сьогодні винесено на засідання сесії райради - це крик душі депутатів і надіюся, що нардепи підтримають його і приймуть закон "Про бурштин". Якщо треба, то депутати Сарненської райради поїдуть до Верховної ради і вимагатимуть від нардепів прийняти цей закон. Адже нових керівників області також вже зацікавив бурштин. Тому, напевне, настав час сказати, що давайте разом будемо отримувати користь від бурштину, а не лише окремим ділкам, - зазначив Микола Костецький.        

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.