Депутат запропонував керівництву Сарненщини звільнитися

У зв'язку з ситуацією, яка зараз склалася у Сарненському районі Сергій Євтушок сказав, що немає належної співпраці між громадою, владою і правоохоронців. Про це заявив депутат райради Микола Добриткин. Відтак на його думку через це керівництву району - голові райради та РДА потрібно написати заяви на звільнення.

- Після свого призначення голова Сарненської РДА Сергій Євтушок казав, що є співпраця між правоохоронцями та владою. А зараз він каже протилежне. Тому я пропоную звільнитися таким керівникам, які кажуть, що нічого не знають відразу про події, які виникають на Сарненщині і немає ніякої співпраці. Адже керівники мають приймати якісь рішення, - сказав Микола Добриткин.

На це голова Сарненської РДА Сергій Євтушок зазначив, що депутат зараз у сесійній залі висловив таку думку, бо сам не проти зайняти його місце. А також додав, що він не говорив, що співпраці немає, а казав, що комунікацію хотілося б налаготи краще.

Окрім того, за словами Сергія Євтушка, сам Микола Добриткин є депутатом по цьому окрузі, проте самого його не разу не бачили на місці подій.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.