У Рівному не будуть підвищувати вартість проїзду у маршрутках

Проїзд у рівненських маршрутках поки  що дорожчати не буде. Члени міськвиконкому сьогодні відмовилися підвичувати його вартість з 2,5 гривень до трьох. Чиновники побоюються обурення громади. Перевізники в свою чергу незадоволені і погрожують страйком. Кажуть, що тариф у 2,5 гривні для них збитковий.

Нагадаємо, на позачерговому засіданні міськвиконкому, яке відбулося 24 квітня, прийняли рішення про підняття тарифу на проїзд у маршрутках до 2 гривень 50 копійок. Цей тариф почав діяти з 1 травня. Перевізники наполягали на тому, що треба підвищити тариф до 3 гривень. Власне, складову тарифу на веревезенення обговорили вчора, 12 квітня, на спеціальних громадських слуханнях. Але за їх підсумками залишились не задоволеним ні перевізники, ні громада. То ж словесні баталії продовжились на засіданні міськвиконкому. 

Перевізники знову намагались переконати чиновників -  тимчасовий тариф для них збитковий і покриває лише витрати на пальне. Натомість коштів для повноцінного ремонту та оновлення автобусів незалишається. А від цього в першу чергу залежить безпека пасажирів. 

Тим часом чиновники попросили перевізників зважити на складну економічну ситуацію в країні. Мовляв, для населення заморозили підвищення заробіних плат та зросли ціни та комунальні послуги. Тому й перевізники могли б затягнути паски хоча б на не тривалий час. 

У підсумку виконком підтримав питання щодо підняття вартості проїзду. За проголосували лише троє членів виконкому. Тому вартість проїзду - залишиться 2 гривні 50 копійок.  

Після прийнятого рішення на засіданні Рівненського міськвиконкому щодо непідняття вартості проїзду у маршрутних таксі, перевізники, які знаходились у залі засідань пішли.

За кілька хвилин Президент громадського об’єднання "Союз перевізників України" Валентин Демчук повернувся у залу. Він озвучив побажання перевізників, щоб депутати повторно проголосували за зміну тарифу, або вони не виїдуть на маршрут завтра. Проте підтримав повернення до голосування лише секретар Рівненської міської ради Андрій Грещук.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.