ВР прийняла антикорупційний закон: майже всі рівненські депутати голосували "за"

Верховна рада більшістю голосів прийняла актикорупційний закон №4556. Про це повідомив у своєму "Фейсбук" екс-депутат Рівнеради, голова правління "Центру протидії корупції" Віталій Шабунін. 

"Потвори, які не голосували за аниткорупційний закон (4556), необхідний для безвізового режиму з Євросоюзом: Жванія, Новинський, Богословська, Лук'янов, всі комуністи. Добре, що закон все одно пройшов". - написав в своєму "Фейсбук" Віталій Шабунін

Нагадаємо, що цей закон один з тих, які були необхідні для виконання умов Євросоюзу щодо запровадження безвізового режиму для громадян України з країнами ЄС. Він посилює контроль за діяльністю чиновників і відповідальність у разі вчинення корупційного злочину.

Депутати, котрі представляють у парламенті Рівненщину майже всі підтримали антикорупційний закон. Так згідно даних офіційного сайту Верховної ради України "ЗА" проголосували народні депутати: Віталій Чугунніков, Юрій Вознюк, Микола Кучерук, Валентин Королюк, Микола Сорока та Олег Осуховський. "Не голосував" лише народний депутат Юрій Благодир.

Коментарі

Пан Юрій дуже допоміг з голосуванням за цей проект його групою. В момент голосування він переконува тих, хто вагався. Банально не встиг. Він вже подав відповідну заяву, щоб його голос зарахували.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.