Рівненські перевізники погрожують страйком

Сьогодні Рівненський виконком не підтримав питання щодо підняття вартості проїзду у маршрутках, тому ціна залишиться 2 гривні 50 копійок.

Після прийнятого рішення на засіданні Рівненського міськвиконкому щодо непідняття вартості проїзду у маршрутних таксі, перевізники, які знаходились у залі засідань пішли.

За кілька хвилин Президент громадського об’єднання "Союз перевізників України" Валентин Демчук повернувся у залу. Він озвучив побажання перевізників, щоб депутати повторно проголосували за зміну тарифу, або вони не виїдуть на маршрут завтра. Проте підтримав повернення до голосування лише секретар Рівненської міської ради Андрій Грещук.

Нагадаємо, на позачерговому засіданні міськвиконкому, яке відбулося 24 квітня, прийняли рішення про підняття тарифу на проїзд у маршрутках до 2 гривень 50 копійок. Цей тариф почав діяти з 1 травня.

Коментарі

Можете взагалі не виїжджати на маршрути. Святе місце пустим не буває. Якщо не буде бажаючих і всі будуть такі збиткові, я буду возити по 2 грн. і прекрасно себе почувати. Рівняни і без вас обійдуться, а от ви без нас - не знаю. Може і вам, нешановні перевізники, варто походити трошки пішки, ну щоб зекономити. І для здоров'я корисно.

Поставити в маршрутки касові апарати--щоб знати виручку.А то все перевізникам "невигідно".В Європі рентабельність 5% вважається доброю,а в Україні--"збитковою".Їм подавай 50--як мінімум.

Все правильно сказано!

В завра нехай здадуть ліцензії,після завтра будуть інші кому вигідно.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.