Рівненські військові вчили школярів захищали Вітчизну

На території окремого батальйону охорони оперативного командування "Північ" відбувся перший етап змагань юнацького збору військово-патріотичної гри «Заграва» між  командами 33 шкіл міста Рівне, Повідомив прес-центр оперативного командування «Північ».

До головної суддівської комісії увійшли представники управління освіти рівненського міськвиконкому та командування військової частини.

Захід, до якого залучено близько 150 юнаків десятих класів, розпочався з загального шикування та ритуалу підняття державного прапору.

Після узгодження порядку проведення змагань вчителі з предмету "Захист Вітчизни" представили свої команди для заліку зі стройової підготовки, споряджанні та розряджанні магазинів набоями АК-74, підтягування на перекладині.

Протягом трьох годин тривала запекла боротьба між учасниками за кожний оціночний бал. Під гучні аплодисменти та викрики:"Давай! Наші кращі!" Команди підтримували уболівальники.

Як зазначив заступник командира окремого батальйону охорони по роботі з особовим складом майор Сергій Ілюшин минулого разу ми показали молоді інфраструктуру військової частини, ознайомили з її історією, розпорядком дня військовослужбовців, а сьогодні кожен з присутніх має можливість відчути себе в строю, виконати колективне завдання у складі відділення.

- Підготовка школярів щоразу підвищується. Ми і надалі робитимемо все необхідне для виховання патріотів своєї держави, майбутніх поколінь Збройних Сил України, - підкреслив офіцер.

За підсумками першого етапу змагань краще у стройовому відношенні були підготовані вихованці рівненського навчально-виховного комплексу №12 та гімназія "Престиж", 8 школа та центр "Надія" стали кращими у споряджанні магазинів набоями, а команди рівненського навчально-виховного комплексу №12 та ліцей "Елітар" вибороли призові місця з підтягування на перекладині.

Вже завтра на школярі змагатимуться у стрільбі та метанні наступальної гранати РГД-5.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.