Рівненський депутат хоче безкоштовний Wi-Fi у тролейбусах

Депутат Рівненської міської ради Олександр Лащук пропонує внести зміни у роботу тролейбусного парку, провести нові маршрути та привабити молодь безкоштовним Wi-Fi у тролейбусах.

"Три роки тому запропонував для місцевої влади конкретні шляхи вирішення проблем транспорту у Рівному. Тоді у 2011 році написав: "Близький той час, коли величезні ціни на нафтопродукти паралізують громадський транспорт міста".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненські тролейбуси на межі банкрутства

Нічого з того, що я пропонував місцевій владі так і не було реалізовано. Міський голова повинен зрозуміти, що "маршрутки" повинні бути допоміжним транспортом для комунальних тролейбусів і автобусів. Вартість електроенергії у вартості квитка тролейбуса: 10 - 15 %. С.Загиней знищив електротранспорт Рівного і пішов не прозвітувавшись.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мер Рівного не знає як врятувати міські тролейбуси

Рахуємо, що вигідніше - дешевий тролейбус чи страйк приватних перевізників.

Тому пропоную, незважаючи, що час і бюджет втрачений:

1. Розробити нові схеми руху для тролейбусів. Особливо об’єднати два найбільші мікрорайони міста – Ювілейний і Північний – тролейбусним сполученням. При закупівлі рухомого складу віддавати перевагу б/в тролейбусам (як найбільш дешевим при закупівлі та в обслуговуванні один -100-200 тис. грн.).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тролейбуси Рівного: звільнення, бунти, борги, банкрутство

2. Розробити схеми руху для пасажирського дуобуса (уні­версальний транспортний засіб, що використовує електроенергію та дизпаливо там, де не прокладено дводротові контактні мережі, залучивши інвестиції або в лізинг.

3. Розробити диференційовану тарифікацію залежно від часу доби: залишити розмір оплати за проїзд у ранковий і вечірній час, тобто в години «пік», у сумі 1,5 грн; весь інший час тарифікувати по 2 грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто насправді заробляє на рівненських маршрутках? Частина 2

4. Розробити нічні маршрути для мікроавтобусів, для тролейбусів – туристичні (розважальні) маршрути з високою вартістю проїзду.

5. Частково обмежити рух маршрутних мікроавтобусів по вул. Соборній і розробити для них оптимальні схеми маршрутів (для зменшення техногенного і екологічного навантаження на центр міста).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мер Рівного назвав ім’я "рятувальника" тролейбусного парку

6. Зробити для вільного доступу в тролейбусах безкоштовний Wi-Fi інтернет. Таким чином ми привабимо молодь в електротранспорт. 

7. Розглянути і вивчити нові системи оплати за перевезення: електронні квитки, продаж квитків у торговельних точках міста, об’ємні відеокамери в тролейбусах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У «Рівнеелектроавтотранс» звільнять скандального начальника

8. Розробити нові проїзні квитки для підприємств, установ, організацій, для учнівських і студентських колективів; опрацювати гнучку систему знижок.

9. Друкувати як проїзні, так і звичайні квитки повністю за кошти приватних структур, які використовуватимуть квитки для власних рекламних блоків", - написав у Фейсбук Олександр Лащук.

Коментарі

Насправді в цих чотирьох нових б/у тролейбусах з Любліна вже є Ві-Фі, і на відміну від і-нету за гривню в день, там відео 720 завантажується швиденько... тому є різниця ;)

Taк и вижу картину: молодежь массово покупает билетики и ездит из конца в конец в троллейбусах и все ради бесплатного интернета.
Пока человек будет ивлеченно гулять по интернету его кошельку приделают ноги. Но телефон не украдут.
При цене интернета гривня в день провлекать народ в троллейбус интернетом смешно.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.