Микола Шершун: На Рівненщині є всі документи, щоб узаконити видобуток бурштину

Сьогодні є чимало напрацювань попередніх років, які можна взяти за основу при роботі над законом "Про бурштин".

Про це під час сесії Рівненської облради заявив депутат Микола Шершун.

- Ще кілька років тому, ми готували законопроект "Про бурштин", але його заветував президент. Тоді ми зібрали чимало документів, які можуть бути корисними зараз, і я передам їх голові облради, - сказав Микола Шершун.

Проте, під час виступу Миколи Шершуна дехто з присутніх у сесійній залі перешіптувалися, що саме Шершун причетний до видобутку бурштину на Рівненщині і зараз просто хоче вийти "сухим з води".

Ключові слова: 

Коментарі

В своє депутатьске минуле, Шершун, декілька разів пропонував законопроект про узаконення вибобутку сонячного каменю,але ВР не голосувала, бо нікому це не було вигідно. Скажіть на милість , якого чорта рвати сраку за законопроект,якщо тобі самому не вигідно щоб його прийняли, це не логічно,як мінімум. Тому розумники чи розумниці не ляпайте заради ляпання.

Згоден! Гадаю для шершуна та грицайчука в прийнятті даного закону є свій сенс, адже так можна буде залатати копанками ділянки лісу, які вони вкрали.

ПідтримуюЛісника.Ще у нас в Демидівці до недавна керував такий самий пройдисвіт Вінічук.Народники при всіх владах спливають як гівно,а толку від них тільки крадуть.

Шершун ти лихо нашого краю, стільки як ти зі своїм грицайчуком, не вкрав ніхто!!!
Випий яду, лісокраде!!!!!
Люди як такі люди як грицайчук і Шершун працюють при всіх владах???
Іх навіть майдан не бере ...

Проте, під час виступу Миколи Шершуна дехто з присутніх у сесійній залі перешіптувалися, переморгувалися, спілкувалися азбукою морзе і активно жестикулювали мовою глухонімих!
А ще, більш за все, у автора статті дочка проститутка!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.