Рівненський нардеп заявив, що легалізація бурштину призведе до міжособистісних війн

Сьогодні всі шукають шляхи впливу на видобуток бурштину. Про це під час сесії РІвненської облради заявив нардеп Юрій Вознюк. 

Проте, на думку нардепа, закон "Про бурштин" не вирішить питання, а призведе до війн між собою у самих видубувачів бурштину, адже там замішані великі гроші.

- Я готовий працювати над цим законопроектом, готовий його від свого імені лобіювати на сесію Верховної Ради, але думаю, що це не вирішить проблеми. Я тільки за, щоб люди працювали на своїй землі і заробляли кошти. Однак думаю, що як варіант, потрібно перевести статус бурштину в дорогоцінне каміння, - сказав Юрій Вознюк.

Ключові слова: 

Коментарі

Бурштин- у дорогоцінне каміння !!! Це ж треба бути таким обмеженим! Як там у класика було :
" Что б не плакать - я смеялась"!
А давайте статус гівна в шоколад переведемо !
Зробимо депутатський запит і отримаємо за це гроші. І взагалі, чим більше запитів, тим більше грошей. Але ,на жаль, на цьому заробляють лише депутати! Знову депутати!

Вот это молодец депутат. Надо все оставить нелегально, ибо легализация приведет к войне. А нелегально - это все мирно, без криминала. Вот только с легального бизнеса идут налоги в казну в том числе и на зарплату депутата. И на пенсии, и на прочие бюджетные нужды. А с нелегального бизнеса разве что взятки да откаты.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.