П'ятеро кримчан складатимуть ЗНО на Рівненщині

Не списувати, не запізнюватись та не користуватись технічними засобами – мобільним телефоном, фотоапаратом та навіть флешкою чи навушниками.  Такі поради дають освітяни тим, хто планує  успішно пройти  ЗНО. У цьому році на подібні порушення у пунктах тестування звертатимуть особливу увагу, наголосив під час прес-конференції заступник директора  Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Андрій  Миляник.  Як і торік, абітурієнтів  перевірятимуть металодетектором. В разі намагання пронести в аудиторію  щось із переліченого - результати ЗНО  анулюють. А ще додає він, заборонено користуватись калькулятором, олівцями та гумкою. 

При собі кожен учасник тестування обов’язково повинен мати три документи -  сертифікат, паспорт чи свідоцтво про народження та запрошення.  Досвід пробного тестування, яке проходило у березні  цього року показав – учні області стали більш організованими та відповідальнішими. Про це свідчить відсутність порушень та скарг під час тестування, зазначив заступник начальника управління освіти і науки Рівненської ОДА Петро Коржевський.

 Цього року на Рівненщині зголосилось пройти ЗНО майже 9 тисяч абітурієнтів. Це майже на пів тисячі  учасників більше ніж торік. Найбільше  охочих  зареєструвалось на тестування з  української мови - 8845, історії України – 5792, математики – 5677 та біології – 3842 учасника.

Писатимуть ЗНО  абітурієнти у 33 пунктах тестування, які розташовані у Рівному, Дубні, Дубровиці, Костополі, Кузнецовську та Сарнах. Складатимуть головний іспит року з 14 предметів.  Абітурієнт на власний розсуд обирає від однієї до чотирьох дисциплін, результати тестування з яких він використовуватиме під час вступу до ВНЗ у 2014 році.

Відбуватиметься ЗНО з 3 до 27 червня 2014 року - основна сесія та з 4 до 11 липня 2014 року -  додаткова сесія. 

Разом з абітурієнтами краю ЗНО писатимуть і п’ятеро учасників  з Криму. Упродовж квітня за рішенням Міністерства освіти і науки України та УЦОЯО вони мали можливість перереєструватись. Про це повідомляє прес-служба управління освіти  і науки Рівненської ОДА.

 

 

 

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.