Щирук не прийняв вимоги - рівненський Автомайдан перекрив трасу

Активісти рівненського Автомайдану перекрили рух міжнародною трасою Чоп-Київ. Причиною стало кулуарне призначення нового керівника управління МВС у Рівнненській області. Ще зранку автивісти намагались порозумітись з Миколою Щируком, але переговори результату не дали.

Як повідомляв раніше сайт "ВСЕ" представники Автомайдану зателефонували до новопризначеного начальника УМВС України в Рівненській області Миколи Щирука. Активісти вимагали у нього приїхати у Рівне та поспілкуватися з громадкістю, інакше обіцяли перекрити міжнародну дорогу Київ-Чоп.

Микола Щирук не дав чіткої відповіді активістам, пояснивши це зайнятістю. Відтак зараз Автомайдан вирушає перекривати трасу Київ-Чоп. Станом на 11:40 рух трасою перекритий в обох напрямках, в обох напрямках утворились кілометрові затори.

Однак активсти, які перекрили рух трасою, розблоковують дорогу в екстренних випадках. Так журналіст сайту "ВСЕ" стала свідком, як протестуючі пропустили автобус, який прямував на похорон. Також, за свідченнями очевидців, пропускають всі машини у яких є діти.

За словами активістів, вони доти, доки до їхніх вимог не дослухається навопризначений начальник управління МВС в Рівненській області та керівництво Міністерства внутнішніх справ.

Нагадаємо, новим керівником управління МВС у Рівненській області було призначено, попри спротив громаддськості, Миколу Щирука, ллюдину близьку до народного депутата від ВО "Батьківщина" Миколи Кучерука. Його вчора представив особовому складу заступник міністра Євдокимов у будинку культури міста Сарни. 

Коментарі

ці кати ,тільки під охороною сміливі...скотина плєшива злякалась в Рівному з псом щур_уком,вийти до народу..

Для чого шановні дописувачі сайту москаля Євдокимова, який ніколи не любив ні Україну ні Українців зробили його Євдокименком?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.