Депутати Рівнеради просять Кириллова забрати будівлю на вулиці Драгоманова

Депутати Рівнеради прийняли рішення "Про звернення до голови Рівненської облради Михайла Кириллова щодо передачі колишнього приміщення жіночої косультації на вулиці Драгоманова".

Прийняттю цього рішення передувало обговорення. Відтак, голова апеляційного суду в Олег Полюхович зазначив, що наразі суду не вистачає місця, адже у його користуванні перебуває приміщення площею у 950 метрів квадратних. Також він додав, що приміщення жіночої консультації суду ніхто не передавав у власність, адже це було однією з вимог міського голови.

У свою чергу депутат Рівнеради Сергій Васильчук сказав, що практично у кожній області є обласні художні музеї, проте їх площа значно менша. Тому він висловив думку, що передавати приміщення колишньої жіночої консультації під музей не доцільно.

Присутні на сесії представники громади почали скандувати "Ганьба".

У свою чергу член Рівненського міськвиконкому Олексій Муляренко додав, що це питання потребує довивчення і зараз цим питанням займається прокуратура.

На це мер Рівного Володимир Хомко сказав, що можна просто передати і землю, й будівлю колишньої жіночої консультації в обласну власність. 

Натомість Муляренко заявив, що такою позицією мер просто знімає з себе відповідальність по цьому питанню і запропонував таки дочекатися рішення прокуратури.

У той час фотохудожник Олександр Харват висловив припущення, що у цьому питанню може бути корупційна схема.

Володимир Хомко заявив, що таким чином у Рівному було передано 38 приміщень і ні про яку корупцію не може йти мови.

Після тривалого обговорення, це рішення підтримало 33 міських обранців.

У зверненні зазначається наступне:

"Звертаємося до Вас з пропозицією прийняти у власність територіальної громади Рівненської області колишнє приміщення жіночої консультації на вулиці Драгоманова, 9 Рівненської міської ради для створення Рівненського обласного художнього музею.

Зазначене звернення вважаємо за доцільне розглянути на черговій сесії Рівненської облради з залученням посадових осіб Виконавчого комітету Рівненської міської ради та представників громадськості, які ініціюють створення художнього музею".

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.