Мер Рівного: "Губанов просив не давати хід заяві про складання повноважень депутата"

Як повідомляв раніше сайт "ВСЕ", екс-заступник голови Рівненської ОДА та екс-голова фракції "Партії Регіонів" у Рівнераді Олексій Губанов написав заяву на складання своїх депутатських повноважень. 

Як виявилось, Губанов написав її ще 25 лютого, коли разом із іншими членами "Партії регіонів" писали заяви про вихід з фракції "регіоналів" у Рівнераді. . Проте це чомусь не афішувалося. Однак, самого Олексія Губанова у коридорах Рівнеради, ані на засіданнях сесії, ні на постійній комісії з того часу ніхто не бачив.

Сам екс-регіонал пояснив своє рішення тим, що разом із розпуском "Партії регіонів" він завершив свою публічну політичну кар'єру. Тепер, каже, займається своїми справами і до політики немає жодного відношення.

- Я одночасно писав дві заяви - про вихід із фракції "Партії регіонів" у Рівнераді та складання своїх депутатських повноважень. Це пов'язано з завершенням політичної кар'єри, для мене цей процес закінчився разом із "Партією регіонів", - сказав Олексій Губанов.

У свою чергу міський голова Рівного Володимир Хомко пояснив те, що інформація про складання депутатських Губановим не афішувалася, тому, що він сам просив "не давати хід заяві", допоки він не скаже. Відтак, секретар Рівнеради Андрій Грещук та міський голова Володимир Хомко, не давали "хід" заяві. Так, як і просив Олексій Губанов.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.